دختر دار شدن

1. رژیم غذایی دخترانه بگیرید

تعدادی از کارشناسان تعیین جنسیت ادعا میکنند که با دنبال کردن رژیم غذایی بهخصوصی برای چند هفته قبل از بارداری، میتوانید شانس خود را برای داشتن فرزند دختر افزایش دهید. آنها میگویند تغییر رژیم غذایی تعادل پی.اچ ph در بدن شما را تغییر میدهد که به اعتقاد بعضیها میتواند به جنسیت کودک شما کمک کند.

مطابق این علم، راز دختردار شدن خوردن غذاهایی با اسید زیاد است مثل گریپ فروت، پرتغال، لیمو و غیره. این نظریه ثابت کرده که محیطی اسیدی اسپرمهای مردانه را میکشد بنابراین اسپرم زنانه شانس بیشتری برای رشد کردن دارند. معتقدان به این نظریه میگویند که اگر تمایل به فرزند دختر دارید رژیم غذایی شما باید پر از کلسیم و منیزیم باشد، اما غذاهای نمکی و پتاسیمدار کم مصرف کنید.

تذکر: رژیم غذاهای اسیدی لزوما از غذاهای اسیدی درست نشده است (اما اغلب غذاهایی نامناسباند) و از نظر بعضی از محققان غذاهای سالمی نیستند.

2. موقعیت شما در رابطه جنسی

گروه دیگری معتقدند که موقعیت شما در رابطه میتواند احتمال دختردار شدنتان را بالا ببرد. طبق نظر دکتر لاندرام شتلس، نویسنده کتاب چگونه جنسیت کودک خود را انتخاب کنیم نفوذی سطحی در طول مقاربت احتمال دختردار شدن را افزایش میدهد.

او توضیح میدهد که مهبل زن در قسمت ورودی آن اسیدیتر است و بعضی از شواهد نشان میدهد که اسپرم مردانه در محیط اسیدی به خوبی انتقال نمییابد. بنابراین اگر تمایل به فرزندی دختر دارید نفوذی سطحی را پیش گیرید.

3. تنظیم درست زمان

بر اساس روش شتلس، زمان حاملگی مهمترین عامل در تعیین جنسیت کودک شماست. در کنار دیگر کارشناسان پزشکی شتلس نیز معتقد است که اسپرم y (مردانه) زودتر از اسپرمx  (زنانه) شناور میشود. اگرچه اسپرم زنانه به طور معمول عکسالعمل بیشتری نسبت به اسپرم مردانه از خود نشان میدهد و بیشتر در دستگاه تناسلی میماند.

بر اساس این نظریه، احتمال شما برای دختردار شدن زمانی بیشتر میشود که هر روز تا دو یا چهار روز قبل از تخمکگذاری رابطه داشته باشید سپس برای یک تا دو روز قبل از تخمکگذاری و چند روز بعد از آن از این کار خودداری کنید. در این صورت در زمان تخمکگذاری تمام اسپرمهای مردانه میمیرند و تنها اسپرمهای زنانه را برای بارور شدن نگه میدارند. عکس آن اگر شما در زمان تخمکگذاری با همسرتان رابطه داشته باشید، اسپرمهای مردانه (که سریعتر شناور میشوند) بر اسپرمهای زنانه برتری مییابند. این بدان معنی است که شما باید از دوره تخمکگذاری خود آگاه باشید و مشاهدهای دقیق از تقویم داشته باشید یا از تست تخمکگذاری برای تعیین دقیق زمان آن استفاده کنید.

4. رابطهای عاشقانه داشته باشید

نظریه دیگری وجود دارد که معتقد است اسپرم زنانه گرما را ترجیح میدهد یا حداقل تحمل میکند. اگر شما هدفتان فرزندی دختر است، از همسر خود بخواهید حمام آب گرمی قبل از مقاربت بگیرد.

حتی اگر این روش به نتیجه برسد یا نه، در اجرای آن زیادهروی نکنید. به طور کلی پیشنهاد میشود برای افزایش میزان باروری مردها را در محیطی سرد نگهدارید. گرفتن حمام داغ به صورت مداوم یا حتی کوتاه اما بیش از حد ممکن در دراز مدت اثراتی منفی خواهد داشت.

5 از انزال در مقاربت خودداری کنید

روش شتلس همچنین میگوید که انزال زن نقشی اساسی در تعیین جنسیت کودک دارد. زمانی که یک زن به انزال میرسد، بدن او مادهای ترشح میکند که سطح قلیایی را افزایش میدهد و محیطی قلیایی فضایی مناسب برای تولید فرزندی پسر است. به همین خاطر اگر شما فرزندی دختر میخواهید از انزال در مقاربت خودداری کنید.

این را مادرانی که در این زمینه تجربه داشتند بیان میکنند: انزال، کار را به سرعت و بدون مراسمی خاص به پایان میرساند و فرزندی پسر را به شما خواهد داد.

6.  به آهنگی آرام گوش دهید

طی گفتگویی با دو مادر که هر دو صاحب یک پسر و یک دختر بودند به این نتیجه رسیدم که هردوی آنها جملهای مشابه گفتند: برای دختردار شدن باید مقاربتی برنامهریزیشده و رمانتیک داشت.

کیسی از آتلانتا میگوید: «دختران ما حاصل مقاربتی برنامهریزی شده با موسیقی آرام و شمعهایی روشن بودند.» از طرف دیگر او میگوید: «پسر من حاصل مقاربتی است که با همسرم در زمان فراغتی که او برای خوردن ناهار از سر کار به خانه آمده بود، داشتم. نه موسیقی ملایم و نه شمعی روشن بود.»

هولی از آتلانتا نیز همین داستان را بیان میکند: اگر شما خواستار فرزندی دختر هستید، باید رابطهای برنامهریزی شده داشته باشید که با روزهای قاعدگی شما هماهنگ باشد. او توضیح میدهد که این دقیقا کاری بود که او و همسرش را صاحب دختری کرد.

کیسی به سادگی اضافه میکند که «اگر شما فرزندی دختر میخواهید رابطهای که مورد علاقه زنان است را پیش بگیرید. به موسیقی آرام گوش دهید و شمعها را روشن کنید.» چه محیطی بهتر از این برای تولد کودکتان؟

7. بدون مقاربت بچهدار شوید

اگر شما از دختردار شدن ناامید شدهاید، میتوانید حدود 60 میلیون تومن یا بیشتر را برای تضمین ایجاد دو کروموزوم xx هزینه کنید. در لقاح خارج رحمی که هزینه زیادی برای آن باید پرداخت، بعد از اینکه تخمکها را از مادر و اسپرمها را از پدر خارج کردند جنینی زنده در آزمایشگاه بهوجود میآورند. جنین میتواند آزمایشهای دی ان ای را قبل از عمل لقاح برای تشخیص اینکه کروموزوم xx یا xy دارد را انجام دهد. بسیاری از مردم این روش را بسیار غیر اخلاقی و غیر طبیعی میدانند و بعضی از بیمارستانها نیز تنها برای آگاهی از نقصهای ارثی چنین آزمایشاتی را انجام میدهند.

اگر پرداخت این مقدار پول و انجام چنین روشهای پزشکی دشوار بخشی از برنامه شما نیست، میتوانید جنسیت کودک خود را با پذیرفتن آن تضمین کنید یا به بخت، اعتقادات و به دانش سطحیتان از علم برای کودک رویاهایتان ایمان داشته باشید یا بخواهید گریپ فروت دیگری بخورید!

غذاهای ویژه دختردوستان
شیر 3 لیوان در روز
سه قوطی کبریت گوشت یا ماهی در طی روز
تخم مرغ و کره
خامه، ماست و دوغ
پنیر بدون نمک
انواع دسرهای تهیه شده از شیر و محصولات لبنی
شرینی های بدون نمک
گندم، برنج و ماکارونی
شلغم، تره فرنگی، خیار، تربچ، فلفل سبز، گوجه فرنگی و شنگ
گردو، بادام و فندق
سیب و گلابی و توت فرنگی

غذاهای ممنوع برای دختر دوستان
نمک
نوشابه های گازدار و سودا
گوشت های فراوری شده و کنسروی
ماهی نمک سود یا دودی یا کنسرو ماهی
خاویار، میگو
پنیرهای شور یا فراوری شده
چیپس و پفک
کلم و گل کلم، قارچ و کدو

نمونه یک برنامه غذایی دختر ساز!
سه لیوان شیر
دو واحد از محصولات حاوی شیر مانند فرنی یا پودینگ
یک قوطی کبریت پنیر بدون نمک
یک فنجان قهوه یا چای بسیار رقیق
کراکر یا نان مطلقا بدون نمک
برنج قهوه ای
شیرینی یا دسرهای تهیه شده از آرد ذرت
8 تا 10 لیوان آب برای افزایش جذب کلسیم در بدن

مطالب مرتبط: